Korona Virüs Önlemleri

Korona Virüs Önlemleri

Korona Virüs Önlemleri

Dünyada hızla yayılan ve binlerce kişinin ölümüne, milyonlarca kişinin de enfekte olmasına sebep olan koronavirüs, nakliye sektörünü de olumsuz etkiledi.

Büyük bir titizlik ve hijyen kuralları çerçevesinde yapılması gereken nakliye hizmeti, hijyen açısından daha da önem kazandı.

Bütün dünyanın virüsle mücadele ettiği dönemde mecburi olarak taşınmak zorunda olanlar, firma seçimi konusunda ister istemez ikileme düşmektedir.

Firmamız, koronavirüs dönemindeki çalışmalarıyla ihtiyaçlar dahilinde son derece hijyenik olarak nakliye hizmeti vermektedir.

Koronavirüs döneminde çalışmalarımız kapsamında personelimizin hijyen kurallarına uymasına, koruyucu kıyafet giymesine ve maske takmasına özen gösteriyoruz.

Ayrıca, paketleme ekipmanından teknik cihazlarımıza ve özellikle de taşımada kullanılan araçlarımıza kadar her alanı dezenfekte ederek kullanıcılara hijyenik hizmet sunuyoruz.

Nakliyat hizmeti normal zamanda da hijyenik kurallar dahilinde yapılıyordu ancak koronavirüsten sonra hijyen kurallarına daha da fazla dikkat ediyoruz.

Virüsün taşımacılık sektörüne etkisi sonucunda gerekli sertifikalara sahip olmayan birçok firma sınıfta kaldı ve sektörde hareketlilik azaldı.

Buna rağmen firmamız, virüs döneminde de çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte, belirli periyodlarla dezenfekte çalışmaları yaparak hizmet kalitesini sürdürmektedir.

Koronavirüs döneminde güvenli nakliye için hijyen kurallarına maksimum düzeyde dikkat eden firmamız, 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Nakliyat firmaları arasında üstün hizmet kalitesiyle her zaman bir adım önde olan firmamız, hijyen ihtiyacının fazlasıyla arttığı şu günlerde lider nakliye firması konumuna gelmiştir.

Özellikle evden eve nakliyat ve hastanelerde yapılan değişiklikler nedeniyle ihtiyaç duyulan nakliye hizmetinde, müşterilere profesyonel çözümler sunuyoruz.

Nakliye keyfi değil mecburi bir hizmettir ve koronavirüs döneminde de mecburi olarak nakliye ihtiyacı olabilir.

Firmamız, bu dönemde hem eşya güvenliği hem de insan sağlığına en üst düzeyde değer vererek çalışmalarını yürütmektedir. Hijyen konusunda en ufak bir kaygı taşımadan firmamızdan nakliye hizmeti alabilirsiniz.