Hizmetlerimiz

adana evden eve nakliyat

Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat, özel bilgi, beceri, donanım, ekipman, titizlik, hijyen, güven, pratik çözüm ve disiplin isteyen bir iştir.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm kanun ve kurallara uygun bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız tarafından verilen nakliye ve taşımacılık hizmetleri Karayolu Taşıma Kanunu’na uygun olarak yapılmaktadır.

Firmamızın faaliyet alanları şunlardır ,

Asansörlü taşımacılık ,ambalajlı taşımacılık , sigortalı taşımacılık ,şehir içi nakliyat , şehirler arası nakliyat , kurumsal nakliyat , ofis taşımacılığı , banka taşımacılığı bu alanlarda verdiğimiz hizmetlerimizdir.

Ekspertiz Hizmetleri Adana Trans Evden Eve Nakliyat personeli evinize ya da işyerinize gelerek eşyalarınızın miktarı, kapladığı alan, nasıl taşınacağı ve fiyatlandırma hakkında incelemeler yapıp size detaylı olarak bilgi vermektedir.

Bizimle irtibata geçip taşınma talebinizi bildirmeniz halinde ekspertiz hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri Eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından demonte edilir ve özenle paketlenir.

Paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak her zaman en kaliteli, modern ve en iyi sonuç veren malzemeleri kullanmaktayız.

Havalı naylonlar, karton ve mukavva koliler eşyalarınızın korunması için özellikle kullanılan malzemelerdir. Kırılabilecek eşyalarınızın hepsi tek tek paketlenerek kırılması ve çizilmesi engellenir.

Yükleme aracımızın yanına indirilen eşyalarınız, herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yerleştirilmektedir.

Taşıma Hizmetleri Yükleme işleminin tamamlanmasının ardından, önceden belirlenmiş olan en kısa ve güvenli güzergah üzerinden araçlarımızla yola çıkıyoruz.

Eşyalarınızın yol boyunca zarar görmemesi için çok dikkatli ve yavaş bir şekilde ilerliyoruz. Taşınma adresine geldiğimizde titiz ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı araçtan indiriyoruz.

Yerleştirme Hizmetleri Güvenli bir şekilde araçtan indirilen eşyalarınızı, bir taraftan yeni evinize taşırken diğer taraftan da sizin göstereceğiniz yerlere yerleştiriyoruz.

Demonte edilen eşyalarınızı monte ederek, beyaz eşyalarınızı da bağlantıları yapılmış ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Son Kontrollerin Yapılması Eşyalarınızın son kontrolleri yapılır, herhangi bir zarar ziyan oluşmadığından emin olunur.

Tüm önlemlere rağmen bir tahribat oluşmuşsa gerekli işlem yapılarak mağduriyetinizin önüne geçilir.

Asansör Kiralama Hizmeti Adana Trans Evden Eve Nakliyat sahip olduğu nakliyat asansörlerini ihtiyaç sahiplerine kiralama hizmeti de sunmaktadır.

İsteyen herkes bizi arayarak bu hizmetimizden faydalanabilir. Nakliyat asansörlerimiz bakımlı ve yeni araçlardır.

Nakliyenin her türünde kullanmaya uygun olan yük taşıma asansörlerimizle işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Şehirler arası nakliyatta vermiş olduğumuz sigortalı taşımacılık hizmetiyle eşyalarınızı seyir halindeyken kaza, yangın, gasp, çalınma gibi nedenlerden dolayı oluşabilecek zararlara karşı sigortalıyoruz.

Yükleme ve taşıma esnasında eşyalarda oluşabilecek kırıklar ve çizikler firmamızın sorumluluğu altındadır.

2