Şehiriçi Nakliyat

şehiriçi evden eve nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Adana Trans Evden Eve Nakliyat, Adana’nın tüm ilçelerinde titiz ve dikkatli bir şekilde şehir içi taşımacılık hizmetiyle eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.

Adana nakliyat firmaları arasında lider olmak için yola çıkan firmamız, nakliyat konusunda profesyonel ve seçkin personeli ile kaliteli hizmet vererek son teknolojik ekipmanları ile şehir içi taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir.

Taşınma konusunda bizimle iletişime geçtikten sonra, belirttiğiniz gün ve saatte evinize gelen ekspertiz uzmanımız eşyalarınızın miktarı, boyutu, kaplayacakları yer ve taşınılacak mesafe durumuna göre bir program çıkartarak size sunar.

Eğer anlaşma sağlanırsa taşınma planı oluşturulur. Sizin de programı onaylamanızla birlikte taşınma gününde profesyonel elemanlarımız evinize gelir ve evden eve nakliyat süreci başlar.

Eşyalarınız cinslerine göre sınıflandırılıp, özel ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşıma için hazır hale getirilir kırılabilecek eşyalarınız ayrı ayrı paketlenerek zarar görmeleri engellenir.

Koltuk ve mobilyalarınız kırılma, çizilme ve kirlenmelere karşı korunacak şekilde paketlenir. Beyaz eşyalarınız hassasiyetlerinden dolayı havalı naylonlarla iki kat sarılarak paketlenir.

Tüm eşyalarınız paketlendikten sonra, gerekiyorsa asansörlü taşımacılık sistemi ile özellik durumlarına göre araçta istiflenir ve yeni evinize doğru hareket gerçekleşir.

Yeni evinize geldiğinizde eşyalarınız büyük bir özenle evinize taşınarak sizin göstermiş olduğunuz yerlere yerleştirilir. Tüm eşyalarınız montajı ve bağlantıları yapılmış olarak size teslim edilir.

Adana Trans Evden Eve Nakliye firması olarak şehir içi taşımacılık alanında da hızlı, güvenli ve kaliteli bir hizmet veriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmaktır.

2