Çağrı Merkezi / (0322) 224 55 55

Bize Yazın / info@adanatrans.com

Haber ve Duyurular

Anasayfa / Haber ve Duyurular
Sevdiklerinizle Paylaşın

Adana İl Sağlık Müdürlüğü Taşıması

Adana İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Birimlerin Taşımasını Başarı ile Gerçekleştirdik...

» Detaylar

Adana İstanbul Evden Eve Nakliyat

Bir aracımız 28,05,2019 günü adanadan istanbula çıkacaktır dönüşümüz boştur nakliyat yaptıracak tüm müşteri ve firmalara duyurulur.

» Detaylar

Adana İzmir Gaziemir Arası Nakliyat

Bir aracımız 28,10,2018 tarihinde adana merkezden izmir gaziemire evden eve nakliyat için çıkış yapacaktır. Dönüş yükü için eşyası olan müşterilerimize duyurulur.

» Detaylar

Adana İzmir Nakliyat

Büyük boy evden eve aracımız mersin ve adanadan izmire evden eve nakliyat için 27,03,2018 tarihinde çıkış yapacaktır dönüşümüzde adana mersin , kayseri , niğde ve çavresine işi olanlara duyurulur.

» Detaylar

Adana Çeşme Nakliyat

Orta Boy Bir aracımız adanadan çeşme'ye şehirler arası evden eve nakliyat için yarın çıkış yapacaktır dönüşümüz ankaraya kadar doludur ankara ve çevresinden adana ve çevresine işi olan ve taşınacak müşterilere duyurulur.

» Detaylar

Adana Elazığ Nakliyat

Bir aracımız adanadan elazığa evden eve nakliyat için çıkış yapmıştır dönüşümüz kahramanmaraş afşine kadar doludur kahramanmaraş afşinden adama mersin istikametine eşya taşıtacak ve işi olan firmalara duyurulur.

» Detaylar

Neden Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat demek, tüm taşınma sürecinin profesyonellikle yürütülmesi demektir eşyaların paketlenme aşamasından, yeni adrese yerleşmelerine kadar olan tüm süreç uzman kişiler tarafından sağlanır.

Eşyaları indirme ve araca yükleme aşamasında özenle çalışır zaten sunulan sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde de kimsenin aklı eşyasında kalmaz.

» Detaylar

Adana Kayseri Nakliyat

08,10,2017 Tarihinde 1 aracımız adana'dan kayseriye şehirler arası evden eve nakliyat için çıkış yapacaktır dönüşümüz boştur kayseri ve çevresinden adana ve çevresine eşya taşıtacak olanlara duyurulur.

» Detaylar

Ankara Adana Nakliyat

Adana şehirler arası nakliyatda ekonomik ve kaliteli hizmet veren firmamızın 1 aracı 01 ekim 2017 tarihinde ankarada boşa çıkacaktır adana ve çevresine evden eve nakliyat için eşya taşıtacak olan müşterilere duyurulur.

» Detaylar

Bir Aracımız Aydına Çıkış Yapacak

27,09,2017 Tarihinde 1 aracımız adana'dan aydın'a şehirler arası nakliyat için çıkış yapacaktır gidiş için 2+1 eşya alabiliriz dönüşümüz boştur aydın ve çevresinden adana ve çevresine eşya taşıtacak olanlara duyurulur.

» Detaylar

Sonbahar İndirimi

Adana Trans nakliyat olarak son bahar indirimi olarak ( 15 ) gün önceden erken rezervasyonlarda %15 indirim uygulanmaktadır.

» Detaylar

Web Sitemiz Yenilendi!

Adana Trans nakliyat olarak her geçen gün kendimizi yeniliyoruz sizlere hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi verebilmek için web sitemizi güncelledik.

» Detaylar

Aracımız Gaziantepde

08,09,2017 Tarihinde 1 adet orta aracımız evden eve nakliyat için adanadan gaziantepe şehirler arası nakliyat yapmak için çıkış yapmıştır.

» Detaylar

Evden Eve Taşımacılık

Firmamız adana trans diğer nakliyat dallarında olduğu gibi evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe türkiye çapındaki geniş ağıyla ev eşyası nakliyatı konusunda adanada lider firma konumundadır.

» Detaylar
Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır.