Kurumsal Evden Eve Nakliyat

kurumsal evden eve nakliyat

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Kurumsal nakliyat hizmeti, diğer taşıma hizmetleri gibi değildir, daha fazla özen ve titizlik isteyen ciddi bir iştir.

Kurumsal nakliyatlarda kurum eşyaları düzenli olarak taşınmalıdır. Aksi halde, rastgele yapılan nakliyatlarda kurum içerisindeki bütün düzeniniz alt üst olabilir.

İş düzeniniz için, stressiz ve rahat bir taşınma için ve gereksiz zaman kayıplarını engellemek için güvenilir firmalar ile kurum nakliyatı yaptırmak çok önemlidir.

Kurumsal nakliyat işlemlerinizi, nerede olursanız olun güvenle Adana Trans Evden Eve Nakliyat ile yaptırabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve iş ahlakı ile her zaman güvenli taşımacılık yapmaktayız. Bizim için her şeyden önce eşyalarınızın zarar görmemesi ve sizin memnuniyetiniz gelir.

Bizimle taşınmaya karar verdiğinizde önce bir eksperimiz kuruma gelir, taşınma hakkında gerekli bilgileri araştırır, tüm detayları inceler.

Mevcut binanın durumu, taşınacak eşyaların miktarı, boyutu, ne kadar yer kaplayacakları, taşınılacak yeni binanın adres bilgileri ve konumu incelenir.

Gerekli bilgilendirmelerden sonra eğer anlaşılırsa, sözleşme imzalanır ve taşınma için ön hazırlıklara başlanır. Taşınma sırasında, kurumda bulunan tüm eşyalar uygun ve kaliteli paketleme malzemeleriyle ambalajlanır.

Büyük eşyalar demonte edilerek paketlenir. Elektronik eşyalar zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Tüm eşya ve demirbaşlar düzenli bir şekilde paketlenip nakliye araçlarımıza yerleştirilir.

Yol süresince oluşabilecek sarsıntılara karşı eşyalar araç içine iyice sabitlenir ve yeni adrese zamanında getirilir.

Yüksek katlara taşınacak eşyalar için asansör kullanılır. Tüm eşyalar gösterilen yerlerine yerleştirilir. Demonte edilen ürünler monte edilerek, elektronik eşyalar bağlantıları yapılarak teslim edilir.

Son kontrollerin ardından müşterinin de onayıyla taşınma işlemi sorunsuz olarak bitirilir.

Firmamız sizlere kurumsal nakliyat alanında sorunsuz, pratik, rahat ve tam zamanında bir hizmet sunmaktadır.