Komisyoncu Evden Eve Firmaları

Komisyoncu Evden Eve Firmaları

Komisyoncu Evden Eve Firmaları

Evden eve taşınacağınız zaman, taşımayı yaptıracağınız firmayı çok iyi araştırmalısınız.

Evden eve nakliyat müşterilerinin büyük çoğunluğu taşınma işini ucuza halletmeye çalışmaktadırlar.

<

En ucuz fiyat teklifini almak için çok fazla nakliye firmasını aramaktadırlar.

Ancak, en ucuz fiyat teklifinde bulunan kişilerin gerçek bir nakliye firması mı olduğu, yoksa sizinle anlaştıktan sonra işinizi piyasa kamyonlarına satan bir komisyoncu mu olduğunu bilemezsiniz.

Eğer anlaştığınız kişi komisyoncu bir evden eve nakliyat firması ise yaşayabileceğiniz olası sıkıntılar şunlardır

Komisyoncu hizmet talebinizi komisyon karşılığında satar. İşi alan kamyoncu eve gelip eşyalarınızı götürdükten sonra eşyalarınız çok çıktı deyip fark ücreti isteyecektir.

Evinize bir kamyon ve 3-5 kişi gelecektir, ancak bu kişilerden hiçbiri eşya paketleme ya da taşıma işinden anlamadığı için eşyalarınız tamamen zarar görecektir.

Bu emek hırsızlığının önüne geçmek ve daha fazla para ödememek için şu hususlara dikkat etmelisiniz.

Firmanın güvenilirliğini araştırınız.

Firmanın nerede olduğunu sorunuz ve daha önce bu firmayla iş yapmış insanlara danışınız.

Firmanın web sitesini inceleyiniz.

Firmanın referanslarını inceleyiniz.

Evden eve taşımacılık yaptıracağınız zaman tercih edeceğiniz nakliye şirketini iyi seçmelisiniz, aksi halde yanlış yapacağınız bir tercih neticesinde hem maddi hem manevi zarara uğrayabilirsiniz.

Eşyalarınızı gerçek bir nakliyat şirketine taşıtmak için size verilen fiyat tekliflerini değerlendirmeniz son derece önemlidir.

<

Teklifleri değerlendirirken hesaplamaları çok iyi bir şekilde yapın ki taşınma günü geldiğinde fark vermek zorunda kalmayın.

Adana Trans Nakliyat olarak sizlere güvenli, kaliteli, tüm kanun ve kurallara uygun, hızlı ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz Ekonomik ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak için bize telefon numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

2