Bizimle Kolayca Taşının

Bizimle Kolayca Taşının

Bizimle Kolayca Taşının

Evden eve nakliyat hizmeti veren, profesyonel firmamız, ev taşıma hizmetinin çok kolay olması için gerek alt yapı ve araçlarıyla hizmet vermektedir.

Asansör İşi Çok Kolaylaştırdı.

Güvenli olan ve ağır eşyaları saniyeler içerisinde aşağı indiren evden eve nakliyat asansörleri ev taşıma işlemini çok kolaylaştırdı ev taşıma işlemlerinde, bütün merhalelerde hizmet veren firmamız, gün geçtikçe, ev taşıma işlemini, çok daha pratik hale getirmektedir.

Paketleme işlemlerinde, özel paketler kullanılmaktadır.

Kırılabilecek eşyalar için tercih edilen özel içi köpüklü kutular ve özel ambalaj malzemeleri, hassas eşyaların paketlenmesini çok daha kolay bir hale getirmiştir.

Ev taşıma işlemlerinde, paketleme işlemini de, firmamıza yaptırabiliyorsunuz sigortalama dahil bir çok olanak sunan evden eve nakliyat firmamız, ev taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Paketleme işlemlerinin yanı sıra, asansörle güvenli bir şekilde kapalı kasa araçlara eşyalar, hızlı bir şekilde istiflenebiliyor eşyalar, kırılgan özelliklerine göre, alttan üste doğru sıralanmaktadır en alt kısımda sağlam ve dayanıklı beyaz eşya ve mobilyalar, üst kısımda ise, kırılgan özelliklere sahip olan eşyalara ait kutular yüklenmektedir bu yükleme işleminde, yine asansörler, çok hızlı hareket etmeyi sağlamaktadır.

Hızlı Servis

Personellerimiz kapalı kasa araçları, zamanında, yeni adresinize götürerek, aynı düzen ve nizamda, eşyaları yeni adrese indirmektedir.

İndirme işlemlerinde gerektiğinde yine, asansör kullanılmaktadır özel paketler, hızlı bir şekilde indirilmektedir bu indirme işlemlerinde, yine profesyonel eleman ve profesyonel yöntemler kullanılmaktadır.

Evden eve nakliyat firmamız, yeni adreste paketlerin açılması ve yeni eşyaların, yeni adreste düzenlenmesi işlemlerini kendi elemanları ile yapmaktadır.

2