Karaisalı Evden Eve Nakliyat

Karaisalı Evden Eve Nakliyat

Karaisalı Evden Eve Nakliyat

Karaisalı, Adana'nın tarihi ve doğal güzellikler açısından en gözde illerinden birisidir. Herhangi bir sebebe bağlı olarak Adana Karaisalı ilçesine yerleşme planı yapanlar, istek ve beklentilerine uygun bir nakliye hizmeti veren firma arayışına girmektedir.

Firmamız, Karaisalı evden eve nakliyat hizmetini, ayrıntılı bir planlama dahilinde doğru şekilde yapmakta, bu konuda müşterilerinin en profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Hizmet talebi doğrultusunda müşterilerine kaliteli bir hizmet vermek için, öncelikle personel arasında iş bölümü yapılmakta, taşımanın ilk aşaması olan expertiz aşamasını gerçekleştirmek üzere, gerekli bilgi ve donanıma sahip elemanlar, verilen adrese gönderilmektedir.

Evin her odasındaki eşyaları, cinsine ve sayısına göre sınıflandırdıktan ve hangi ambalaj malzemesinden tahmini olarak ne kadar gerektiğini belirledikten sonra gerekli raporu hazırlayıp müşteriyle sözleşme imzaladıktan sonra expertiz elemanları evden ayrılır.

Sonrasında gereken teçhizatla paketleme elemanları eve marangozlar eve gelir. Paketlemeciler, eşyaları sınıfına göre ambalajlar ve koliye yerleştirir. Marangozlar, büyük mobilyaların demontajını yapar. En son, paketlenen eşyalar uygun araca taşınır ve istenen adrese nakliyesi yapılır.

Karaisalı evden eve nakliyat hizmetini yıllardır en doğru şekilde gerçekleştiren firmamız, sektörde kullanılan tüm teknik cihazları bünyesinde bulundurmakta, müşterilerinin nakliye talebini her koşulda sorunsuz olarak karşılamaktadır.

2